ARAÇLARIMIZ

Araçlarımız ev eşyasının taşınması için özel olarak dizayn edilmislerdir. Araç kasaları kapalı çelik kasadır. Büyük Kamyonlarımızın hacmi 40 metreküptür. Bu da 3 oda 1 salon eşyanın rahat bir şekilde bir kamyonla bir seferde taşınabilmesini sağlıyor. Kamyonetlerimiz kapalı çelik kasalı olup, kasaların içleri sunta ile döşenmiştir. Kasalarının hacimleri 25 metreküp eşyayı bir seferde taşıyabilecek kapasitedirler.

Kamyonlarımız bakımlı ve şöförleri sarsıntısız taşıma konusunda egitimlidirler. Esyalarınızın durumuna göre daha ekonomik küçük kasaıi kamyonlarımızzda vardır. Kamyon içleri ip geçirme kancalı aralılıdır. Kamyonun her seferden sonra kasası temizlenerek dezenfekte edilir. Ev ve diger esyalarınızın her türlü nakliye sigortasi (her türlü risk dahil) firmamız tarafından yaptırılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

esya depolama
.
esya depolama fiyatları
.
gebze evden eve nakliyat