AMBALAJLAMA

Paketleme işlemi eşyanın cinsine göre özel olarak imal edilmiş paketleme ve ambalajlama malzemeleri ile büyük bir titizlikle ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde uzman kadrolu elemanlarımızla gerçekleştirilmektedir.

Paketlenmesi yapılacak esyanin cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanilmaktadir. Kristal ve cam esyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve silteler için özel olarak hazirlanmis yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askili yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz esyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kagidi (üç kat), tirtirli kagit kullanilmaktadir. Cam esyalariniz son derce temiz beyaz cam kagitlari ile sarilmaktadir. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalati, antika esyalar içinde özel bir paketleme yapilmaktadir.

Kullandığımız Malzemeler ; HAVALI NAYLON (Elektronik Eşyalar için) İNCE NAYLON (Koltuk, Kanepe, Yatak, Yorgan ,Hurç vs. Kumaş döşemeli eşyalar için hijyen açısından 1. kat) BATTANİYE (Tüm ahşap mobilyalar için + ince naylon ile ambalajlanmış eşyalar için ikinci kat) PAKETLEME KAĞIDI (Bardak, tabak, porselen, kristal, aksesuarlar gibi küçük eşyalar için ) MUKAVVA KOLİ (Kitaplar, dosyalar, çamaşırlar ve paketleme kağıdı ile ambalajlanmış küçük eşyalar için) SİLİNDİRİK FIÇI (Tencere, tava ve buna benzer büyük parça mutfak eşyaları için) KRAFT OLUKLU KARTON (Depolanması gereken eşyalar için) ASKILI ELBİSE DOLABI (Kıyafetlerin askısıyla asılarak,ütüsü bozulmadan taşınması için) AMBALAJ İPİ ve AMBALAJ BANDI (Yukarıda belirtilen malzemelerle yapılan ambalajı sabitlemek için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

esya depolama
.
esya depolama fiyatları
.
gebze evden eve nakliyat